Over JCI Amsterdam

Wij, JCI Amsterdam, zijn een netwerk van ruim 70  ondernemende mensen tot en met 40 jaar. Wereldwijd zijn er meer dan 170.000 JCI-leden in 116 landen, verdeeld over 5.500 steden. In Nederland hebben we 2.600 leden, verspreid over circa 100 lokale organisaties (‘kamers’). Daarnaast zijn we officieel partner van de Verenigde Naties.

Missie en visie

De missie van JCI luidt: ‘To provide development opportunities that empower young people to create positive change.’ Onze visie is: ‘To be the leading global network of young active citizens.’

Wil je meer lezen over JCI en in welke landen we zitten? Op deze pagina vind je een overzicht.

Achtergrond

Henry Giessenbier is in 1920 gestart met Junior Chamber: JCI: ‘Go impact the world‘. JCI Amsterdam is opgericht op 31 oktober 1957 door Han André de la Porte, Hans Koene, Han Collot d’Escury, Rein van Marwijk Kooy, Tjalling Ament en Pieter Goenée.

Naast de algemene doelstellingen van Junior Chamber International (JCI) stelt JCI Amsterdam zich tot doel de verbinding tussen haar en de stad Amsterdam te continueren en te verstevigen.

Een aantal hoogtepunten uit de geschiedenis van JCI Amsterdam:

2007 National Congres ‘Back to the Roots’

2002 European Capital Meeting ‘Capital of Inspiration’
1995 Nationaal Congres ‘Trends JK Amsterdam/JK Kennemerland’
1987 World Congress ‘Global Change: A challenge for young leaders’
1975 World Congress ‘Man and his Environment’

1965 Europees Congres ‘Living in the Society of Tomorrow’
1967 Nationaal Congres ‘Living 2000’

JCI Amsterdam werkt met diverse (Amsterdamse) bedrijven aan projecten of ontvangt steun van deze bedrijven. Zonder onze partners zijn enkele projecten niet haalbaar.

Dura VermeerHeineken     JCI Gemeente Amsterdam

Onze leden werken onder andere bij:

 

 

 

JCI uitgelegd in twee minuten

Besturen sinds 1957

Bestuur 2019: P(l)ay it FRWRD
Merel Mathey Voorzitter
Peter Markus Secretaris
Joukje Deinum Penningmeester
Luis Reategui Commissie Coördinator
Sophie van den Heuvel Communicatie
Bestuur 2018: EXPLORE – and do it!
Camiel Kroesbergen Voorzitter
Rémon Poelman Secretaris
Daan Nauta Penningmeester
Elyan Wellenberg Commissie Coördinator
Esther Bisschop Commissie Coördinator
Merel Mathey Communicatie Coördinator
Bestuur 2017: Synergize
Timo van der Velden Voorzitter
Jessica Dietz Secretaris & vicevoorzitter
Jonathan Dijkgraaf Penningmeester
Naomi Luijten Wereld Congres & Commissie Coördinator
Sven Meijer Commissie Coördinator
Bestuur 2016: Dare to fly
Rianne Verkleij Voorzitter
Paul van den Berg Secretaris
Martijn Pruijsen Penningmeester
Thijs ten Hag Commissie Coördinator
Alexandra Drost Wereld Congres Coördinator
Marieke Dijkman Communicatie Coördinator
Bestuur 2015: Make it Happen!
Jos van Wolde Voorzitter
Paul van den Berg Secretaris
Menno Siegersma Penningmeester
Mattijs Maris Commissie Coördinator
Pauline Beelen Commissie Coördinator
Bestuur 2014: Bruisend!
Huck Chuah Voorzitter
Marjolein Daamen Secretaris
Maaike van Zomeren Penningmeester
Roy van den Broek Commissie/ Communicatie Coördinator
Menno Siegersma Commissie/ Communicatie Coördinator
Bestuur 2013: Chemistry
Kees Oosterhof Voorzitter
Liesbeth Willemsen Secretaris
Bas Speekenbrink Penningmeester
Marie Chantal Canoy Commissie Coördinator
Iris Gelten Communicatie Coördinator
Bestuur 2012: We are Amsterdam
Willem van Wijk Voorzitter
Charlotte Meuwissen Secretaris
Melchior de Bruine Penningmeester
Ward Stadhouders Commissie Coördinator
Hein Strijker Marketing & communicatie
Bestuur 2011: Fit4Future
 Marrit Holtman Voorzitter
 Tjeerd van der Stroom Secretaris
 Anita van Duin Penningmeester
 Francoise Oud Commissie Coördinator
Bestuur 2010: Inzicht
 Lisan Beentjes  Voorzitter
 Gilse de Koning  Secretaris
 Taco Rietveld  Penningmeester
 Charlotte Meuwissen  Commissie Coördinator
 Diana Martinez  Communicatie
Bestuur 2009:  
Diederik Vieleers Voorzitter
Tijs Veldmaat Secretaris
Anke Sniekers Commissie Coördinator
Wilma Hommersom Penningmeester
Bestuur 2008: FUN
Raoul Salden Voorzitter
Iris Bloemsma Secretaris
Rick de Jong Commissie Coördinator
Carlo Jansen Penningmeester
Dennis Berkeveld Communicatie
Bestuur 2007: Cherish the history, embrace the past  
Henrik van Marle Voorzitter
Raoul Salden Secretaris
Annik van Keer Project Coördinator
Huck Chuah Penningmeester
Bestuur 2006: Groeien & Bloeien
Jeroen Wortman Voorzitter (tot zomer)
Marco Veen Secretaris
Erik Palinckx Vice Voorzitter/Voorzitter (vanaf zomer)
Froukje Niekerk Vice Voorzitter/Project Coordinator
Huck Chuah Penningmeester
Bestuur 2005: Binden & Boeien
Stephanie Ottenheijm Voorzitter
Sabine Nijhuis Secretaris
Nicole Opreij Project Coördinator
John Versmissen Project Coördinator
Angelique Bouman Penningmeester
Bob Zevering Communicatie Manager
Bestuur 2004
Rijn Platteel Voorzitter
Sandra Bron Secretaris
Stephanie Ottenheijm Vice Voorzitter
Mathijs Gajentaan Project Coördinator
Frank Overmars Project Coördinator
Karin van Schuppen Penningmeester
Bestuur 2003
Rutger Palm Voorzitter
Rijn Platteel Secretaris
Henrik van Marle Project Coördinator
Bub Custers Project Coördinator
Karin van Schuppen Penningmeester
Bestuur 2002
Mart Voorsluis Voorzitter
Noor Schellekens Secretaris
Maurits Kuppens Project Coördinator
Fons Bonink Project Coördinator
Eric Tip Penningmeester
Bestuur 2001
Madelon Barens Voorzitter
Bob de Jager Vice Voorzitter
Jorine Heutink Secretaris
Eric Tip Penningmeester
Marcel van Berlo Commissie Coördinator
Henrik van Engelenburg Commissie Coördinator
Bestuur 2000
Machteld Ligtvoet Voorzitter
Sybrich Willemsma Vice Voorzitter
Mart Voorsluis Commissie Coördinator
Noor Schellekens Secretaris
Maurits Kuppens Penningmeester
Bestuur 1999
Saskia Schuit Voorzitter
Machteld Ligtvoet Vice Voorzitter
M.Bannink Secretaris
E. van Beek Commissie Coördinator
Sybrich Willemsma Commissie Coördinator
Bestuur 1998
Corine Horstra Voorzitter
Josephine Oudijn Vice Voorzitter
Martine Bannink Secretaris
Fons Bonink Penningmeester
Wilko Brink Commissie Coördinator
Victor Buwalda Commissie Coördinator
Bestuur 1997
Gemma Cooymans Voorzitter
Johanna Eppinga Secretaris
Erwin Foppen Penningmeester
Josephine Oudijn Commissie Coördinator
Rob Steenbergh Commissie Coördinator
Bestuur 1992
R.A.H. Mulder Voorzitter
S.M.C. Verscheure Penningmeester
E.A. Nijkerk Commissie Coördinator
G. Cooymans Commissie Coördinator
M. Gerritzen Bestuurslid
C.M. Jongsma Bestuurslid
Bestuur 1991
M.L. de Jongh Voorzitter
M.J.E.G. Jurelevicius Vice Voorzitter
S.M.C. Verscheure Secretaris
B.G.P. Wijtvliet Penningmeester
J.C.A. Meyer Bestuurslid
R.A.H. Mulder Bestuurslid
Bestuur 1990
H.W.J. Schepel Voorzitter
F.A. Windt Vice Voorzitter
D. Roy van Zuidewijn Secretaris
J.G. van Unnink Secretaris
A.L.M. Grasveld Penningmeester
W.F. Gunzeln Commissie Coördinator
Bestuur 1989
J.C.J. Roozen Voorzitter
W. Lorjé Vice Voorzitter
J.W.A. Andriessen Penningmeester
F.A. Windt Secretaris
D. Baars-Gieling Commissie Coördinator
J.C.A. Meyer Commissie Coördinator
Bestuur 1988
M.J.A. Visée Voorzitter
G.C. Hooft Graafland Vice Voorzitter
Ph.J.B. Asjes Secretaris
J.C. Jaakke Penningmeester
J. Bruggeman Commissie Coördinator
L.Z. Zaal Commissie Coördinator
Bestuur 1987
L.D.G. Reeser Cuperus Voorzitter
K.E. Cramwinckel Vice Voorzitter
M. Gerritzen Secretaris
R.A.H. Mulder Penningmeester
J. Molenkamp Commissie Coördinator
G.C. Hooft Graafland Commissie Coördinator
Bestuur 1986
K.E. Cramwinckel Voorzitter
H. Bleeker Vice Voorzitter
A.A. Ressang Secretaris
P.J.F. Brongers Penningmeester
G. van Schaik Commissie Coördinator
Bestuur 1985
B. Bartels Voorzitter
R.W.G. Middendorf Vice Voorzitter
H.A.M.R. van Spaendonck Secretaris
R.A.H. Mulder Penningmeester
H.J.C. Brandjes-Timmerman Commissie Coördinator
Bestuur 1984
J.W. Haye (jan-feb) Voorzitter
F.A.R. Kuiper (feb-dec) Voorzitter
F.L. Schulp Voorzitter
H. Wieringa Secretaris
R. Prince Penningmeester
Bestuur 1983
J.D. van der Plassche Voorzitter
V.C.H.F. de Regt Vice Voorzitter
J.E. Levie Vice Voorzitter
J.C.M. Daams Secretaris
E. de Jong Secretaris
D. Drechsel Penningmeester
J.B.J. Geise Commissie Coördinator
G.J. Koning Commissie Coördinator
Bestuur 1982
A.J.M. Baars Voorzitter
J.D. van der Plassche Vice Voorzitter
J.C.M. Daams Secretaris
M. de Rooy Secretaris
J. Vastenhouw Penningmeester
J. Varekamp Commissie Coördinator
E.A. Gude Bestuurslid
Bestuur 1981
F.A. Steltenpool Voorzitter
Ch. F. van der Vlis Vice Voorzitter
J.E. Levie Vice Voorzitter
G. Woortman-Steunebrink Secretaris
B. Bartels Penningmeester
H. Busscher Commissie Coördinator
Bestuur 1980
H.C. ten Hollander Voorzitter
B.W.H. Jansen Vice Voorzitter
Jhr. B.P. Bonga Secretaris
W. Dirkes Penningmeester
H. TeVelde Commissie Coördinator
C.J. Hagenbeek Commissie Coördinator
Bestuur 1979
J.C. Hellendoorn Voorzitter
H.R. Kranenberg Vice Voorzitter
H.W. Kruise Secretaris
J.H.M. Dirkes Penningmeester
J.W.A. Verberne Commissie Coördinator
J.A.M. Hoek Commissie Coördinator
Bestuur 1978
F.H. Monster Voorzitter
J.Th.E. Wouters Vice Voorzitter
A. van der Mersch Secretaris
H.R. Kranenberg Penningmeester
F.N. Tjaarda Commissie Coördinator
L.D.G. Reeser Cuperus Commissie Coördinator
Bestuur 1977
P.L. Vogels Voorzitter
V.C.H.F. de Regt Vice Voorzitter
M.P.J. Bruins Secretaris
R.J.C. Kielstra Penningmeester
G.J.J. Brink Commissie Coördinator
Bestuur 1976
R.J.C. Kielstra Voorzitter
H.T.A. Hahn Vice Voorzitter
J. Bijl de Vroe Secretaris
E. Hoeden Penningmeester
M. Bakker Commissie Coördinator
K.H. Wallien Commissie Coördinator
Bestuur 1974 en 1975
W.P.A.M. Hellegers Voorzitter
B. de Boer Vice Voorzitter
J. Bijl de Vroe Secretaris
H.J. Schoenmaker Penningmeester
W.J.R. Lelyveld Commissie Coördinator
J.P. Sadelmaier
Bestuur 1973
J.B. van Vliet Voorzitter
J.W.S. Gast Vice Voorzitter
G.H. Hall Secretaris
J.E.M. Bruning Penningmeester
H. Sarink Commissie Coördinator
J.P. Sadelmaier Commissie Coördinator
Bestuur 1972
K.J. Leeflang Voorzitter
J.B. van Vliet Vice Voorzitter
A.J.A. Poppen Secretaris
J.W.S. Gast Secretaris
J.E.M. Bruning Penningmeester
J.D.M. de Block Commissie Coördinator
Ketwich-Verschuur Commissie Coördinator
Bestuur 1971
S. Bergsma Voorzitter
P.D. Broers Vice Voorzitter
A.J.A. Poppen Secretaris
O.F. Royaards Penningmeester
J.D.M. de Block Commissie Coördinator
J.L.J.B. Baron Sweerts de Landas Commissie Coördinator
Bestuur 1970
T. Ph.M. Ooninx Voorzitter
F.H. van der Schalk Vice Voorzitter
B. Heldring Secretaris
O.F. Royaards Penningmeester
S. Bergsma Commissie Coördinator
P.D. Broers Commissie Coördinator
Bestuur 1969
L.P. van Lelyveld Voorzitter
S.J. Fontein Vice Voorzitter
B. Heldring Secretaris
B. Sarphati Penningmeester
F.H. van der Schalk Commissie Coördinator
T. Ph.M. Ooninx Commissie Coördinator
Bestuur 1968
Ph. J.D. Molhuysen Voorzitter
K.J. Leeflang Vice Voorzitter
L.P. van Lelyveld Secretaris
B. Sarphati Penningmeester
Commissie Coördinator
A.G.I van der Most Commissie Coördinator
H.J.J. van der Velden-Erdbrink Commissie Coördinator
Bestuur 1967
E.J. Boelen Voorzitter
J.J.F. Kels Vice Voorzitter
J.A. Massaut Secretaris
H.P.A. van Wensen Penningmeester
J.B. ten Sijthoff Commissie Coördinator
J.H. Domhoff Commissie Coördinator
J.W. Wijndelts Commissie Coördinator
R. Visser Bestuurslid
Bestuur 1966
J.I. van Praag Sigaar Voorzitter
A.K.A. Gijsberti Hodenpijl Vice Voorzitter
R. Visser Secretaris
W.F. van Sisseren Secretaris
W. Gorter Penningmeester
J.J.F. Kels Commissie Coördinator
R. van Ommeren Commissie Coördinator
Bestuur 1965
J.A.R van Essen Voorzitter
S. Steenhuis Vice Voorzitter
A.K.A. Gijsberti Hodenpijl Secretaris
R. Visser Secretaris
J. Klein Penningmeester
C. Visser ’t Hooft Commissie Coördinator
J.I. van Praag Sigaar Commissie Coördinator
Bestuur 1964
A.A. Nijkerk Voorzitter
P.M. van der Laan Vice Voorzitter
H.L.M. Souvage Nolting Secretaris
H. Wagener Secretaris
P. Meyer Penningmeester
F.A. Bulder Commissie Coördinator
J.W. Beyen Bestuurslid
Bestuur 1963
A.J. Furstner Voorzitter
C. Wegener Sleeswijk Vice Voorzitter
L.H.J.M. Asch van Wijk Secretaris
P.M. van der Laan Secretaris
H.L.M. Souvage Nolting Secretaris
A.C. Strumphler Penningmeester
Ch. H. André la Porte Commissie Coördinator
J.W. Beyen Commissie Coördinator
Bestuur 1962
E.C. Boissevain Voorzitter
A.A. Nijkerk Vice Voorzitter
J.W. Witsen Elias Secretaris
L.H.J.M. Asch van Wijk Secretaris
A.C. Strumphler Penningmeester
C. Wegener Sleeswijk Commissie Coördinator
H. Goudsmit Commissie Coördinator
Bestuur 1961
J.W. Beyen Voorzitter
F.W. Adriaanse Vice Voorzitter
H.L. Verhaar Vice Voorzitter
G.W. Baron vd Feltz Secretaris
A.A. Nijkerk Secretaris
J.W. Witsen Elias Secretaris
J. Geleynse Penningmeester
H.L. Verhaar Commissie Coördinator
Bestuur 1960
H. Baron Collot d’Escury Voorzitter
S. Minnema (per 27/10) Voorzitter
S. Minnema Vice Voorzitter
H.L. Verhaar Vice Voorzitter
F.W. Adriaanse Secretaris
G.W. Baron vd Feltz Secretaris
J. Geleynse Penningmeester
Bestuur 1959
H. Baron Collot d’Escury Voorzitter
B. van der Bilt Vice Voorzitter
B. de Meyere Secretaris
H.A. Aalsmeer Penningmeester
J.W. Beyen Commissie Coördinator
H.C.L. Koene Commissie Coördinator
A.F. Eekels Bestuurslid
Ch. H. André la Porte Bestuurslid
F.W. Adriaanse Bestuurslid
Bestuur 1958
H. Baron Collot d’Escury Voorzitter
N. Snijders Vice Voorzitter
B. de Meyere Secretaris
H.A. Aalsmeer Penningmeester
Ch. H. André la Porte Bestuurslid
R. van Marwijk Kooy Bestuurslid
J. Koetsier Bestuurslid
Bestuur 1957
H. Baron Collot d’Escury Voorzitter
P. Goene Secretaris
H.A. Aalsmeer Penningmeester
Ch. H. André la Porte Bestuurslid

Senatoren en ereleden

Leden van JCI die uitzonderlijke bijdragen hebben geleverd aan JCI kunnen worden voorgedragen voor het senatorship. Het senatorship is een persoonlijk JCI Award en geeft Senatoren en hun partners levenslang recht op deelname van alle officiële (inter)nationale JCI evenementen. Voor leden uitzonderlijke bijdragen die niet voldoen aan de gestelde eisen voor het senatorship, kan de kamer besluiten het Erelidmaatschap toe te kennen.

Amsterdamse Senatoren 

Hans Koene (Voorzitter JKA en oprichter/initiatiefnemer JKA; International Officer 1964)
G.A.C.H.M. van Baar
H.L. Verhaar
(vice voorzitter 1963, legal council 1964, Directeur EC 1965)
Frans (F.W.) Adriaanse
H. Baron Collot d’Escury
(President 1961)
R. van Marwijk Kooy
(President 1958)
J.J. Alberdingh Thijm
(President 1959)
N. Snijders
D.N. Wentholt
mr. Fred A.A. Nijkerk
(Oprichter GMB, Voorzitter, secretaris en vv 1962-67; Schrijver diverse gedenkboeken)
mr. Gus (G.W. baron) van der Feltz
P.Y. Hondius
(Vice Voorzitter JKN 1964, Voorzitter JKN 1965)
R. Visser
ir. Co (J.) Kleijn
mr Joop (J.I.) van Praag Sigaar
(Vice-voorzitter JKR en JKA)
Karel (K.J.) Leeflang
(Voorzitter 1973, lid stuurgroep WC’75)
mr. Balt (B.) Heldring
(Econ. zaken, Secretaris ’70-’72, cie bureau Ned. Antillen ’72, lid stuurgroep WC ’75, secr. Federatie ’75)
Miel (E.J.M.) Winkel
(WC 1975, diverse congressen)
Chris (J.C) Mijnarends
(Congres Dir. WC JCI 1975; Voorzitter stuurgroep WC 1975)
mr Wim (W.P.A.H.) Hellegers
(Voorzitter 1975)
Jan Coen (J.C.) Hellendoorn
(Voorzitter 1979. Lid stuurgroep WC’75)
drs. Rein (R.J.C.) Kielstra
(Voorzitter 1976, penningmeester 1977; Voorzitter organisatie WC 1987 )
mr. Bert (L.D.G) Reeser Cuperus
(Cie co 1978, voorzitter 1987 en 1986; DO 77, GLC 79-80 Voorzitter WV’75)
Paul (P.L.) Vogels
(Voorzitter 1977, voorzitter Global Forest)
Adriaan (A.L.) Breure
(National President 1982, bestuur 1975)
mr. Chris (Ch.F) van der Vlis
(Catering WC 1974 Bestuur stads-en streekbelangen, Com. Voorzitter WC’75)
ir. Dick (D.H.) Wolff
(Stads-en streekbelangen, leden cie, kookclub; Vice president projecten Com. Voorzitter WC’75)
Fred (F.A.R.) Kuiper
(Voorzitter ’84. DO federatie 81. VV Federatie 82& 83;Oprichter JK Vechtstreek & JK Meerlanden; Com. Voorzitter WC’75)
Victoria (V.C.H.F) de Regt
(2x bestuurslid; Com. Voorzitter WC”87, Eerste vrouwelijke senator van JKA)
Sander (F.M.J.A.) Visser ’t Hooft
(Com. Voorzitter WC’75)
John (J.E.) Levie
(vice voorzitter, vice voorzitter west;PM P.R.)
drs Helen (H.J.) Wieringa
(Secretaris 1984, stuurgroep WC 87)
Arie (A.A.J.) van der Spek
(Director World Congres 1987)
Hans (H.) Kroesen
drs Louis (A.J.M.) Baars RA 
(Voorzitter 1982, Penningmeester ZAK Lustrum 1983, Penningmeester Federatie 1984, 1985)
Katinka (K.E.) Cramwinckel
(Lid bestuur JKA)
drs. Fred (F.A.) Steltenpool 
(Voorzitter 1980 mede initiatiefnemer Global Forest Fund)
Debbie (D.) Baars Gieling
Reind (R.A.H.) Mulder
(4x bestuurlid en 1x voorzitter)
Migelien (M.M). Gerritzen 
(Bestuur 1987, initiatiefnemer J.K. Ski-kampioenschappen)
drs Marcelle (M.J.A.) Visée 
(voorzitter 1988, cie co 1987, voorzitter Ski ;Deputy director WC 87, adviesraad EC Den )
drs Godelieve (G.M.A) Cooymans
(secretaris bestuur 1992, cie EC 1995, NC 1995
mr. Wouter (W.) de Waard 
(Voorzitter 96, NC 1995; BOV, Ball EC 94, Twinning 96; EVP 97, DO 94 SPC 98-00; National trainer )
Gemma (G.L.M.) Cooymans 
(JKA voorzitter 1997, Vice-Voorzitter Communicatie 1999)
Saskia (S.L.F.K.) Schuit
(Voorzitter 99, voorzitter Lustrum JKN’98, Twinning 97: Vrz. lustrum JKA, PM sponsering &PR JKN 96)
Rob (R.M.) Steenbergh
(trainer, PM MT trainingen ’00&01, 97 vice vrz JKA 97, lid LEAP; GMB; secretaris ’94;JK Ski Open;NC 95
Madelon (M.A.) Barens
(Voorzitter JKA 2001; Vice Voorzitter Business JKN 2002; Voorzitter ledencommissie 2003)
Rijn Platteel
(Voorzitter JKA 2004, Deputy 2005, National President 2006)
Mart Voorsluis 
(Voorzitter 2002, Regiomanager 2005, PM Nieuwe Leden 2006)
Fons Bonink
(Penningmeester 1998, Bestuur ECM2002, Congres Director EC2007 Amsterdam, Voorzitter JCI Amsterdam International (engelstalige kamer)
Sybrich Willemsma
(Bestuurslid, Voorzitter Lokaal, Vondel Park Open)
Karin van Schuppen (Penningmeester 2x, Voorzitter Ledencommissie, Congres Director Nationaal Congres 2007)
Stephanie Otteheijm 
(Bestuurslid, Voorzitter 2005, Beste Kamer Voorzitter Award, Programma Commissie NC 2007, lid commissie Toekomst)
Henrik van Marle
(vrz. ECM 2002, Bestuurslid 2003, Voorzitter Bestuur 2007)
Diederik Vieleers
(Tienermoederproject 2005, Twnning voorzitter 2006, NC 2007 voorzitter sponsoring, Vonderpark open voorzitter 2008, Voorziter Bestuur JCI Amsterdam 2009, Beste Kamer Voorzitter Award 2009, Communicatie commissie voorzitter 2010, Strategische Planning Commissie 2010-2012)
Huck Chuah
(Penningmeester 2006 en 2007, voorzitter culturele-en culinaire commissie, voorzitter ledencommissie 2008-2009, Federatiebestuur 2010 en 2011, Bid director Wereld Congres 2018, International officer, landelijk teamlid PR& Marketing en UN Affairs)
Raoul Salden (secretaris 2007, voorzitter 2008, voorzitter ledencommissie, voorzitter challenge, voorzitter openingsfeest NC 2011, EVP community 2011, Presidential Award 2011)
Lisan Beentjes (voorzitter Vondelpark Open 2009, voorzitter 2010, EVP International)
Charlotte Meuwissen (coco 2010, secretaris 2013, Vondelpark Open, reis EC Taragona 2011)
Liesbeth Willemsen (secretaris JCI Amsterdam 2013, Federatiebestuur 2015)

Ch. H. André de La Porte
W.J.J. Greve
J.C.A. Meijer
E.A. Nijkerk
J.C. Oudijn
John Versmissen
Tijs Veldmaat
Iris Bloemsma
Marie-chantal Canoy
Willem van Wijk
Roy van den Broek
Taco Rietveld
Marjolein Daamen
Camiel Kroesbergen
Iris Gelten